Nabór wniosków o nagrody Ministra

źródło: www.gov.pl

Do dnia 31 maja 2021 r. można składać do Zespołu ds. Nauki wnioski o przyznanie nagrody Ministra.

Nagrody Ministra przyznawane są za osiągnięcia w zakresie działalności: naukowej, dydaktycznej, wdrożeniowej, organizacyjnej oraz za całokształt.

Politechnika Warszawska może zgłosić tylko jednego kandydata do nagrody w danym zakresie działalności oraz jednego kandydata
do nagrody za całokształt dorobku.

Termin i procedura składania wniosków:

1. Wniosek parafowany przez Dziekana (plik pdf z parafkami i bez) wraz z załącznikami.

2. Zestawienie zbiorcze wniosków (plik excel)

3. Opinię Rady Naukowej Dyscypliny oraz opinię Rady Wydziału/Jednostki.

4. Opinię o zasadności wystąpienia z wnioskiem, stanowiącą podstawę uchwały Senatu (plik word + skan pdf z parafkami) podpisaną przez kandydata do nagrody i dziekana Wydziału.

należy przesłać w formie elektronicznej.

Kontakt:

Joanna Gruszka: Joanna.Gruszka@pw.edu.pl

Zespół ds. Nauki, tel. wew. 64-46

Szczegółowe informacje dostępne na stronie ZNN: